Konfirmander 2022

Konfirmander 2022

Rye Kirke
Fredag den 13. maj kl. 9.30

Katrine Elisabeth Frost
Rasmus Johannes Møbiøs Gullbrand
Cat Ellen Højland
Casper Dall Jönsson Dyhr
Tessie Stephani Nielsen
Nicoline Baden Haagensen
Josefine Baden Haagensen

Rye Kirke
Fredag den 13. maj kl. 11.30

Josephine Løfqvist
Patrichia Nicholine Bovien
Stasia Nicholine Bovien
Jeppe Haarby Kierstein
Adam Kanstrup Allerup
Tobias Richardt Cornelius Pedersen
Sara Klarskov Due

 

Rye Kirke
Fredag den 13. maj kl. 13.30

Cecilia Elton Axelsson
Freja Sofie Egede Hansen
Isabella Lynæs Mathiasen
Laura Sofia Johansen
Melina Filippa Lund Hansen
Emma Malucca Bay Von Einem
Bianka Nikoletta Obreja
Cecilie Engelbrecht Jeppesen
Frederikke Iversen Terndrup

 

Kirke Sonnerup Kirke
Søndag den 15. maj kl. 11.30

Ronja Lund Selmann
Smila Emilia Freja Skovgaard
Marc Bisgaard Hørbye
Liv Rose Nielsen

 

Sæby Kirke
Lørdag den 21. maj kl. 10.30

Frederik Verner Pedersen
Valdemar Siggeirsson
Villads Karmann
Gustav Knudsen
Mia Steensgaard Skovhus Christensen
Maia Lerche Hansen
Lara Merete Boudgaard

 

Sæby Kirke
Lørdag den 21. maj kl. 12.00

Magnus Jae Ansbjerg Kristiansen
Kristoffer Nielsen
Emma Graack Hakcani
Sofie Jette Ustrup
Bastian Ask Dennis
Lucca Villia Davgaard
Laura Beate Gøtterup Friis
Embla Dudley-Marlin

 

Gershøj Kirke
Søndag den 22. maj kl. 11.00

Martin Winther Kjærgaard
Frigg Aurora Kalthe

 

Lyndby Kirke
Torsdag den 26. maj kl. 11.00

Frederikke Hoffmann Haugbølle
Bastian Marker Petersen
Emma Katrine Nielsen Braasch
Mattis Nygaard Pedersen
Patrick Aagaard Mortensen

 

Kirke Hyllinge Kirke
Torsdag den 28. maj kl. 10.00

Silke Dall Guldager
Noah Dufour
Louise Vill Olsen
Mathilde Harms Larsen
Lukas Ørum Alrø
Felix Schmidt Haning
Line Andersen Verkerk
Oskar Cornelius Baage
Julie Weber Truelsen
Viggo Madsen-Mogensen

 

Kirke Hyllinge Kirke
Torsdag den 28. maj kl. 11.30

Lova Müller Rudolph
Albert Sick Hasselbalch
Andrea Rosgaard Nielsen
Isabel Clara Molbech Cleary
Josephine Sirkka Taipale
Micas Romeo Pedersen
Chalisa Chaiyotha Hansen
Frederik Adler Møgelvang
Magnus Korsgaard Greve
Alberte Frederikke Vedel

 

Kirke Hyllinge Kirke
Torsdag den 28. maj kl. 13.00

Sebastian Wibe Johansen
Sofie Hansen
Gustav Sørensen
Elisabeth Hyldegård
Amalie Sophia Friis Bræstrup
Victoria Hyldegård
Elisa Ida Szentirmay Grevelund
Anna Bøgelund Lund
Anthony Esp Nielsen
Elias Zoega Præst Christiansen

 

Kirke Hyllinge Kirke
Fredag den 29. maj kl. 11.00

Nikolaj Vernon Wincentzen
Helena Maria Knøvl Thusgaard
Oscar Tinghøj Pedersen